2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca sklepu papierniczego Łódź Centrum

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy miłą i chętną osobę do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie papierniczym w centrum Łodzi. Sklep zajmuję się sprzedażą artykułów biurowych, szkolnych jak i chemią gospodarczą

Obowiązki:

  • Obsługa klienta oparta o standardy firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w sklepie.

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Wykładanie towarów.

  • Praca na kasie fiskalnej oraz obsługa terminala płatniczego

  • Obsługa komputera

  • Dbanie o ekspozycję produktów.

Wymagania:

  • Komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Uczciwość i pracowitość.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (dla osób ze statusem ucznia)

  • Pracę na pełen etat z możliwością pracy dodatkowej w soboty na 4 h

  • Praca w godzinach: 09:00 - 17:00

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rozwijającej się

Inne informację:

  • Miejsce pracy: Łódź, Centrum, ul. Nawrot - Sienkiewicza

  • Czas pracy: 09:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

  • Możliwość nadgodzin w sobotę w godz. 09:00 - 13:00

    W przypadku osoby na umowę zlecenie ze statusem ucznia na pełen etat wynagrodzenie to: 4650 zł na rękę.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912535073