2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Psie Pole
Dodane 08 kwietnia 2024

sprzedawca - sklep ZAOWOCOWANI świeże warzywa ze zdrową żywnością

Wynagrodzenie

27,70 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

!!aktywne ogłoszenie = aktualne ogłoszenie!! Poszukujemy do sklepu ZAOWOCOWANI owoce warzywa oraz zdrowa żywność pracownika na stanowisko : sprzedawca ( cały etat lub 6/8 etatu).

wynagrodzenie OD 27,7 brutto/h = umowa zlecenie na OKRESIE PRÓBNYM (3miesiące) potem umowa o pracę a wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania PLUS SYSTEM PREMIOWY

Godziny otwarcia sklepu pn-pt 8-19 i sb 8-15

adres sklepu ZAOWOCOWANI

Wrocławska 63a

Kiełczów 55-093

Zakres obowiązków:

Obsługa kasy fiskalnej

Profesjonalna obsługa klienta

Przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję

Sporządzanie zamówień

Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie

Dbanie o dobrą atmosferę – uśmiech , żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie

Od kandydatów oczekujemy:

Wysokiej kultury osobistej

Uczciwości, chęci do pracy oraz zaangażowania

Otwartości na kontakt z klientami

Dyspozycyjności ( gotowości do pracy w soboty 8 – 14 2x w miesiącu)

Umiejętności pracy w zespole

Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)

Mile widziana znajomość produtków BIO oraz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

Możliwość pracy na ¾ etatu lub cały etat ( system zmianowy )

Możliwość awansu

Miłą i przyjazną atmosferę

Możliwość pracy w najlepszym zespole : )

W celu przystąpienia do procesu rekrutacji, osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub przez olx. Odpowiemy do wszystkich , a wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.

Jednocześnie prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAOWOCOWANI S.C. z siedzibą w Kiełczowie ul. Wrocławska 63A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016r., poz.922). jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 633812364