2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Balice
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca sklep Virgin Kraków Lotnisko Balice

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy pracowników na stanowisko Sprzedawca - sklep Virgin, Kraków Lotnisko Balice

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Szkolenia stanowiskowe w czasie pracy

  • Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym

  • Przyjazna atmosfera

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dokładanie towaru

  • Dbanie o czystość i estetyczny wygląd sklepu

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności

WYMAGANIA:

  • Sumienność i dokładność podczas wykonywania zadań

  • Komunikatywność

  • J. angielski

  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (można wyrobić dopiero na potrzeby zatrudnienia)

Mile widziani Studenci !

Wyślij swoje CV!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 174 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp. z o.o., Inmedio Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o., EQUAL Services Sp. z o.o.), dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 781651290