2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gniezno
Dodane 24 maja 2024

Sprzedawca sklep mięsny

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k. poszukują

EKSPEDIENTKI

Miejsce pracy: Gniezno

Woj. wielkopolskie

Zadania:

·         kompleksowa obsługa klientów sklepu

·         dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy w branży mięsnej – mile widziane

·         aktualna książeczka sanitarna

·         dyspozycyjność

·         komunikatywność

·         wysoki poziom obsługi klienta

·         zorientowanie na klienta

·         umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         pracę na pełen etat

·         uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach branżowych

·         możliwość rozwoju i awansu na kierownika sklepu

 Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o.  sp.k. z siedzibą w Radojewicach 54. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia bieżącej jak i przyszłych rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania. Aplikacje przechowywane będą w celach rekrutacyjnych przez okres ok. 10 miesięcy a następnie niszczone.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 920540628