2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gryfice
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca - składy kostki i kamienia Gryfstone Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gryfice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

·         Obsługa klientów i wykonawców składów Gryfstone Sp. z o. o.

·         Prezentowanie towarów oraz przekazywanie na ich temat niezbędnych informacji

·         Opieka nad klientem w trakcie realizacji zamówienia

Wymagania:

·         Wykształcenie min. średnie

·         Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność

·         Prawo jazdy kat. B

·         Znajomość programu MS Office

·         Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (stabilność zatrudnienia)

·         Poszerzanie doświadczenia zawodowego

·         Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny]

·         Szkolenia rozwojowe

·         Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Miejsce pracy: Gryfice

Lokalizacja

Gryfice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfice
ID: 920042638