2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Świętokrzyskie
  6. Wsparcie techniczne - Kielce
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca / Serwisant w sklepie komputerowym - IT

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

W związku ze stałym rozwojem i ciągłym poszerzaniem działalności poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli jednak go nie posiadasz, ale szybko się uczysz i chcesz się rozwijać – APLIKUJ.

Obowiązki:

  • sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert według określonej specyfikacji ;

  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji;

  • współpraca z działami organizacji wspierającymi sprzedaż oraz innymi obszarami w celu przygotowania oferty i kalkulacji;

  • wiedza z zakresu podstawowej naprawy komputerów

Wymagania:

  • znajomość branży IT;

  • wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne: informatyka, elektronika itp)

  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word);

  • skrupulatność, rzetelność, terminowość;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

pracę w rozwijającej się firmie

pracę w godzinach 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00

możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kwalifikacji

umowa o pracę

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 893357305