2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca samochodów używanych

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Sprzedawca Samochodów Używanych

Opis stanowiska:

- sprzedaż samochodów używanych, realizacja planów i osiąganie wyznaczonych celów

   sprzedaży

- obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

- dbanie o ekspozycję samochodów w salonie

- wycena samochodów używanych

- pozyskiwanie samochodów do dalszej odsprzedaży

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- zdolności organizacyjne i handlowe

- samodzielność w działaniu

- odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży motoryzacyjnej

   będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

- niezbędne narzędzia pracy - pracę w zgranym, doświadczonym zespole

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912437065