2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zabrze
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca Samochodów | Grupa Dąbrowscy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia, Isuzu Trucks.

Oferujemy pracę na stanowisku: Sprzedawca samochodów / sprzedawca samochodów do firm

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze, Maciejów

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • aktywne pozyskiwanie oraz identyfikowanie nowych klientów;

  • samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży;

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki;

  • inicjowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych;

  • prezentowanie produktów;

  • realizacja założonych celów;

  • raportowanie wyników i sukcesów w pracy.

Jeśli:

  • masz doświadczenie sprzedaży samochodów - warunek konieczny;

  • masz wykształcenie min. średnie;

  • posiadasz prawo jazdy kat. B;

  • cechuje Cię uczciwość, kreatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • łatwo nawiązujesz kontakty z Klientami;

  • jesteś nastawiony na realizację celów i osiąganie wyników;

  • masz wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe oraz umiejętności negocjacji;

  • cechuje Cię otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji,

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Co zyskujesz pracując z nami?

  • interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności w firmie z wieloletnią tradycją;

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki;

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • stałe godziny pracy;

  • miłą i przyjazną atmosferę.

Wyślij nam swoje CV za pośrednictwem OLX lub złóż dokumenty osobiście w sekretariacie firmy w Zabrzu przy ul. Wolności 59. Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 698468121