2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Naree.pl
Dodane 13 czerwca 2024

Sprzedawca, Salon Odzieżowy

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Naree Sp. z o.o., to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę - dla Kobiet. Cechuje się niebanalnym wzornictwem, ponadczasowymi krojami i niewymuszonym stylem, który idealnie pozwala połączyć luz, elegancję i kobiecość w jednym.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje: Sprzedawcy do nowo otwieranego butiku

Zakres obowiązków:

  • miła i profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktów

  • udzielanie porad w doborze produktów

  • obsługa kasy i terminala płatniczego

Wymagania:

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • zainteresowanie modą i wysokie poczucie estetyki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się̨ firmie

  • ciekawą pracę z możliwością̨ rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres rekrutacja(at)naree.pl z dopiskiem nazwa stanowiska. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Naree sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tadeusza Połomskiego 4, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 695706835