2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Polesie
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca Salon 4F Manufaktura

Wynagrodzenie

27,70 - 28,30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • aktywną, zgodną ze standardami obsługę Klienta

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • dbanie o odpowiedni wizerunek salonu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • optymizmu i komunikatywności

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • dyspozycyjności

  • zainteresowania sportem

  • status ucznia lub studenta

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie

  • rozwój w ramach struktury firmy (możliwość przejść wewnętrznych)

  • zniżki na nasze produkty

O nas

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Więcej informacji

Stawka godzinowa: 27,70 zł/h.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 912904292