2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wągrowiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca RTV-AGD

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jeżeli jesteś osobą, która:

- chce się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży

To praca idealna dla Ciebie! Nie czekaj wyślij nam swoje CV a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

- chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej

- wykształcenia min. średniego

- min. 2 letniego udokumentowanego doświadczenia w obsłudze klienta

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność radzenia sobie ze stresem

- niekaralności

ZADANIA:

- kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy

- realizację powierzonych zadań sprzedażowych

- dbanie o miejsce pracy według określonych standardów

OFERUJEMY:

Co możesz zyskać pracując u nas:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

- wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy przesłać przez serwis OLX

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz 883 ze zm.)"

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 671524699