2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 13 czerwca 2024

Sprzedawca Robotów Udojowych

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Sprzedawca Robotów Udojowych - Lely

Miejsce pracy: Nowoczesna firma zajmująca się innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży rolniczej

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Sprzedawcy Robotów Udojowych. Nasza firma stawia na nowoczesność i innowacyjne rozwiązania, oferując przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Warunki pracy:

  • Pełny etat – stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Kontakt z najnowszymi innowacyjnymi rozwiązaniami w branży

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu zootechniki

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Motywacja do pracy i chęć nauki

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia w zakresie sprzedaży oraz produktów

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią przyszłości rolnictwa!

Termin nadsyłania aplikacji: 30 czerwca 2024 r.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 920346487