2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
rekrutacja.krakow
Dodane 13 czerwca 2024

Sprzedawca/Recepcjonista w Hard Rock Cafe Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kultowa amerykańska restauracja Hard Rock Cafe Kraków poszukuje do stałej współpracy na stanowisko SPRZEDAWCA/RECEPCJONISTA. Jeśli jesteś osobą pozytywną, niebojącą się wyzwań i kochającą pracę z ludźmi – aplikuj!

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w sklepie
  • dbanie o ekspozycje asortymentu
  • obsługa kasy fiskalnej oraz aktywna sprzedaż
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • obsługa systemu rezerwacji Open Tabel
  • dbanie o właściwe rozmieszczenie gości w restauracji

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • aktualne wyniki badań sanepidu
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywna energia i pomysłowość
  • dyspozycyjność

Doświadczenie bardzo mile widziane ale nie wymagane!

Oferujemy pracę w miejscu z dobrą muzyką, gdzie będziesz czuć się dobrze, profesjonalne szkolenie pod okiem trenera, świetny klimat i przyjemne warunki, szansę na rozwój, stabilną i pełną wyzwań pracę. Jeśli chcesz być częścią naszego teamu, teraz jest świetny moment, żeby przesłać swoją aplikację!

Możliwa umowa o pracę po odbyciu okresu próbnego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV możesz też złożyć osobiście – jesteśmy otwarci codziennie od 10.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 784441293