2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Przeźmierowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca Punkt Cukierniczo - Piekarniczy Twój Market

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania:

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów,

  • Utrzymanie porządku w punkcie sprzedaży,

  • Przyjmowanie oraz wykładanie towaru,

  • Bieżąca obsługa klientów,

  • Obsługa stanowiska kasowego,

  • Obsługa stanowiska cukierniczego,

  • Wprowadzanie faktur do systemu.

Kompetencje:

  • Chęć długotrwałej współpracy,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

  • Dokładność, zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej,

  • Mile widziana gotowość do odbycia 2-tygodniowego szkolenia poza miejscem zamieszkania.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, niepełnym bądź zlecenie,

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach,

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 859961297