2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczawno-Zdrój
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca, pracownik sklepu na stoisku warzywnym

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczawno-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Zatrudnię od zaraz sprzedawcę do warzywniaka

Lokalizacja: Bazar, Wałbrzych ul. Hetmańska 82 (Podzamcze)

Oferuję:

  • Umowa zlecenie, umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w godzinach 8-16 oraz sobota 6-14

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa klienta

  • Dokładanie towaru

  • Dbanie o czystość i porządek na sklepie

Wymagania:

  • Uczciwość oraz chęć pracy

  • Zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska) bądź gotowość do zrobienia badań

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego (mile widziane)

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV, drogą mailową bądź przez portal OLX, opatrzonych klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Lokalizacja

Szczawno-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szczawno-Zdrój
ID: 912574880