2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursus
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca - pracownik budki z lodami

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Sprzedawca - pracownik do budki z lodami.

Do naszej budki z pysznymi lodami w Warszawie (Ursus) poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko sprzedawcy.

Kogo szukamy?

• dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi,

• chęci do pracy,

• umiejętności współpracy w zespole,

• odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,

• książeczki lub oświadczenia sanitarno-epidemiologicznego (mile widziane),

• praca w tygodniu oraz w weekendy (system zmianowy)

Twoje zadania:

• obsługa Gości,

• przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty,

• dbanie o wizerunek i estetykę naszego punktu,

Oferujemy:

• rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia,

• szkolenia wdrażające,

• stabilność zatrudnienia,

• umowa zlecenie,

• premia uznaniowa,

• realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,

• pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja: Warszawa Ursus ul. Wapowskiego

Wyślij swoje CV ze zdjęciem i dołącz do naszego zespołu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911989976