2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Liszki
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedawca, pracownik biurowy, obsługa klienta

Lokalizacja

Liszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia opakowań jednorazowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca / pracownik biurowy

Miejsce pracy: Liszki pow. krakowski

Zadania:

-Obsługa zamówień internetowych

-Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

-Fachowe doradztwo klientom w zakresie zakupu opakowań jednorazowych i artykułów higienicznych

-Prace biurowe (obsługa dokumentów sprzedażowych, wprowadzanie faktur zakupowych)

Wymagania:

-samodzielność

-punktualność

-zaangażowanie do zlecanych obowiązków

-dobra organizacja pracy

-otwartość i chęć kontaktu z klientami

-lekkość w budowaniu relacji z klientem

-mile widziana znajomość programu Comarch optima

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera

-znajomość pakietu MS Office

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-umowę o pracę

-premię uznaniową w zamian za zaangażowanie w pracy

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

-pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

-możliwość rozwoju zawodowego

-prace w młodym zespole w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą portalu OLX lub o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Liszki,

Małopolskie

Małopolskie, Liszki
ID: 909572516