2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 14 kwietnia 2024

Sprzedawca - praca dodatkowa dla studentów

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszych sklepów, z gotowymi posiłkami, zlokalizowanych na terenie Trójmiasta i okolic, poszukujemy osoby chętnej do pracy dorywczej/na zastępstwo podczas urlopów czy nagłych sytuacji.

Jeżeli jesteś studentem/uczniem, osobą pełną energii, pozytywną i odpowiedzialną i chcesz dorobić, ale studia nie pozwalają Ci na pracę na pełen etat – czekamy właśnie na Ciebie!

Sklepy otwarte są od poniedziałku do piątku – weekendy zawsze są wolne.

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie,

  • energiczność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność.

 Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów obejmująca udzielanie informacji o towarach w sklepie oraz pakowanie zakupionych przez klienta produktów,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o porządek oraz estetyczny wygląd oferowanych produktów,

  • nadzór nad zamówieniami oraz dostawami produktów,

  • sporządzanie raportów, wydawanie paragonów oraz faktur.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • posiłek pracowniczy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy,

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z załączonym CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 910296854