2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielonki
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca Piekarnia Rzemieślnicza Piec- Zielonki

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielonki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

PRACUJ Z NAMI JAKO SPRZEDAWCA w PIEKARNI RZEMIEŚLNICZEJ PIEC

Szukamy osoby:

- energicznej i otwartej

- lubiącej pracę z ludźmi: klientem i zespołem

- swobodnie posługującej się językiem angielskim

- zorganizowanej, dbającej o czystość i porządek

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż własnych wyrobów i produktów delikatesowych oraz posiłków

- przygotowywanie napojów, deserów, kanapek tostów

- obsługa kasy fiskalnej i terminala

- dbanie o porządek w części sprzedażowej

Oferujemy:

- godziny pracy: 7.00 – 18.00

-1/4 etatu w tym 2 soboty pracujące

- elastyczny grafik

- możliwość rozwoju

- zniżki pracownicze w innych punktach i lokalach

- umowę o pracę/umowę zlecenie.

- przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz terminowe wypłaty

Lokalizacja

Zielonki,

Małopolskie

Małopolskie, Zielonki
ID: 836819491