2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chrzanów
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedawca pergol

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przyjmę do pracy na stanowisko: Sprzedawca pergol

Miejsce pracy: Chrzanów, ul. Leśna 2D

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami

  • Budowanie oraz praca z bazą dotychczasowych Klientów

  • Akcje marketingowe przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi

  • Obsługa mediów społecznościowych

  • Odbywanie spotkań w siedzibie firmy oraz w trakcie targów, prezentacji

  • Przygotowanie i przedstawienie klientom ofert sprzedaży

  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży oraz za terminowość realizacji zamówień

  • Dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą zgodnie z procedurami

  • Budowa, uzupełnianie i aktualizacja bazy danych

  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie i aktywność w obszarze pozyskiwania Klientów

  • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i nastawienie na osiąganie celów

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Odwaga w rozmowach telefonicznych

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

  • Praca w godzinach 8-16

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wynagrodzenie 4000 - 8000 zł brutto, będzie uzależnione od realizacji zadań oraz realizacji planów sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 909474546