2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bysław
Dodane 10 czerwca 2024

sprzedawca paliw w stacji paliw w Bysławiu

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bysław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Eko-Tank Sp.z o.o. zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną paliw zatrudni na stanowisko: SPRZEDAWCA PALIW w stacji paliw w Bysławiu ,województwo kujawsko-pomorskie .

Zakres obowiązków

-bezpośrednia i fachowa obsługa klienta,

-należyta i umiejętna obsługa urządzeń i narzędzi,

-właściwe prowadzenie dokumentów zakupu i sprzedaży,

-przyjmowanie dostaw paliwa i artykułów poza paliwowych.

Wymagania

-umiejętność pracy w handlu oraz zaangażowanie,

-komunikatywność,

-mile widziane aktualne wyniki dla celów sanitarno- epidemiologicznych oraz uprawnienia LPG.

Kandydatom oferujemy

-dobre warunki pracy,

-stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-pracę w młodym zespole.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub składać osobiście w dziale kadr firmy:Osie,ul.Dworcowa 8D,telefon 525233321 lub 525233322. Prosimy o zamieszczanie w przesyłanych dokumentach klauzuli RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Eko-Tank Sp.z o.o. oraz SSC Gzella Sp.z o.o. ,moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6ust.1lit.a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27kwietnia 2016r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE./83.

Lokalizacja

Bysław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bysław
ID: 743404009