2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnowskie Góry
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca OZE bez Doświadczenia [TARNOWSKIE GÓRY ]

Wynagrodzenie

8 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Ogłoszenie o Pracę dla Sprzedawcy Odnawialnych Źródeł Energii - Bez Doświadczenia:

  • Stanowisko: SPRZEDAWCA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII (Bez Doświadczenia)

  • Firma: [NASZ PRĄD]

  • Lokalizacja: [ Tarnowskie Góry ]

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku Sprzedawcy Odnawialnych Źródeł Energii. Nie wymagamy doświadczenia - liczy się entuzjazm, chęć nauki i gotowość do zdobywania nowych umiejętności. Przyłącz się do naszego zespołu i weź udział w rozwoju zielonych technologii!

Wymagania:

  • 1. Własny samochód i prawo jazdy kategorii B.

  • 2. Pozytywne podejście i chęć nauki.

  • 3. Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • 4. Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.

  • 5. Dobra organizacja czasu pracy.

Obowiązki:

  • 1. Aktywne pozyskiwanie klientów i promocja produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii.

  • 2. Udzielanie informacji dotyczących korzyści związanych z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

  • 3. Uczestnictwo w szkoleniach w celu zdobycia wiedzy na temat oferowanych produktów.

  • 4. Budowanie pozytywnych relacji z klientami.

  • 5. Raportowanie wyników i postępów w pracy.

Oferujemy:

  • 1. Podstawowe szkolenie w zakresie odnawialnych źródeł energii.

  • 2. Elastyczne godziny pracy.

  • 3. Atrakcyjny system wynagradzania oparty na prowizji.

  • 4. Możliwość rozwoju zawodowego w perspektywie długofalowej.

  • 5. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym.

Termin składania aplikacji: [22.04.2024]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 910244998