2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Zamość
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca , obsługa sprzedaży w sklepach e-commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca stacjonarna w Zamościu.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • znajomość platformy allegro

  • pełne zaangażowanie w powierzone zadania

  • dobra organizacja czasu pracy

  • wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • znajomość innych portali e-commerce typu ebay, amazon

  • znajomość programu BaseLinker

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego bedzie dodatkowym atutem

  • umiejętność tworzenia postów,rolek na social media

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzanie swoich umiejętności

  • stabilne stanowisko w rozwijającej się firmie

  • przyjazna atmosferę w miejscu pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • udział w szkoleniach branżowych

Opis stanowiska:

  • udzielanie klientom informacji na temat asortymentu

  • obsługa zwrotów i reklamacji

  • kompleksowa obsługa klienta telefoniczna i e-mailowa

  • dbanie o wizerunek poprzez wysokie standardy obsługi klienta

  • realizacja zamówień za pośrednictwem firm kurierskich

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 828339622