2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Raszyn
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca/Obsługa klienta w SKLEPIE BHP RASZYN

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

PHU Stanisław Nowobilski, kluczowy dystrybutor największych producentów odzieży i obuwia do pracy w Polsce, prowadzący sieć 2 sklepów fabrycznych na terenie Warszawy i okolic, z szeroką ofertą artykułów BHP, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

SPRZEDAWCA/Specjalista ds. Obsługi Klienta

w branży BHP

Miejsce pracy: RASZYN/sklep przy Al. Krakowskiej 97

Zadania na stanowisku:

- bieżąca obsługa klientów detalicznych w sklepie stacjonarnym (kluczowe!)

- drobne prace magazynowe, w tym przyjęcia towarów oraz konfekcjonowanie zamówień dla klientów (kluczowe!)

- przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów instytucjonalnych i hurtowych

- koordynacja współpracy z dostawcami

- stała współpraca z drugim sklepem i handlowcami firmy

Wymagania od kandydata:

- wykształcenie minimum średnie

- zdolności komunikacyjne

- zaangażowanie w obsługę klienta

- umiejętność pracy kompleksowej i samodzielnej w złożonym środowisku

- sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)

- znajomość programów magazynowo-księgowych (typu WF-Mag), mile widziana

- otwartość na współpracę w zespole i chęć uczenia się

- doświadczenie w pracy w handlu

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie działającej na terenie Warszawy i okolic od 25 lat

- zatrudnienie na umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze plus indywidualny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem do dnia 10 czerwca 2024 r.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 896202686