2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca/obsługa klienta Shell

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Obsługi Stacji Paliw Shell ul obornicka 64 Wrocław

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

*Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

*Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.

*Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.

*Prace porządkowe na stacji paliw.

Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

*Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.

*Umiejętności pracy w zespole.

*Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.

*Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.

*Zaangażowania i motywacji do pracy.

*Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

*Badania sanepidu, bądź chęć ich wyrobienia

*Doświadczenie nie jest wymagane

Co oferujemy pracownikom na tym stanowisku?

*Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

*Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.

*Umowa zlecenie lub o pracę, ty wybierasz.

*Karta MultiSport.

*Zniżka na paliwa.

*Zniżka na produkty Shell.

*Atrakcyjny system premii i nagród.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910733852