2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gryfino
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca / obsługa klienta

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gryfino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż produktów

- budowanie dobrych relacji z klientami

- obsługa kasy fiskalnej oraz systemu sprzedażowego

- dbanie o wizerunek całej firmy

Wymagania:

- mile widziane osoby uczące się

- dyspozycyjność i punktualność

- uczciwość

- łatwość przyswajania wiedzy

- cierpliwość

- znajomość pakietu office (głównie excel)

- łatwość w poruszaniu się w internecie

- znajomość świata waperskiego będzie dużą zaletą

Obowiązki :

- obsługa klientów stacjonarnych, w zakresie sprzedaży ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW , płynów i akcesoriów

- doradztwo w zakupie , wymianie elementów , a także w doborze płynów

- prowadzenie raportów sprzedaży

- prowadzenie raportów stanów magazynowych (raportowanie o kończącym się asortymencie, dbanie o utrzymanie odpowiedniego poziomu stanu magazynowego)

- opieka i dbałość o estetyczny wygląd sklepu.

Oferujemy:

- stałą pracę w bardzo miłej atmosferze

- atrakcyjny system premiowy

- regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

- wynagrodzenie 27,70zł brutto za godzinę

Szukamy osób do długoterminowej współpracy.

Proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem lub składanie osobiście w sklepie w Gryfinie przy ul.Bolesława Chrobrego 13, bądź za pośrednictwem olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Gryfino,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfino
ID: 912141208