2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca na stoisku z odżywkami i suplementami diety Olimp Store

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Salon sprzedażowy Olimp Store w Nowym Sączu Galeria Trzy Korony poszukuje kandydatów do pracy na pełen etat na stanowisku:

Sprzedawca - Konsultant

Kluczowe obowiązki :

• realizacja założonych planów sprzedaży

• aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów oraz ekskluzywnych kolekcji odzieżowych

• doradztwo w zakresie suplementacji, odżywiania i treningu

• prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu

• obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

• znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem,

• silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

• dbanie o swój własny wizerunek oraz wizerunek sklepu

• mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni

• znajomość obsługi komputera, urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny

Oferujemy:

• motywacyjny system wynagrodzeń

• dofinansowanie do posiłków Smart Lunch

• karta Multisport

• prywatna opieka medyczna Lux Med

• umowę o pracę

• pracę w dynamicznym zespole

• szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na kariera.olimpstore.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 671154745