2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca na stoisku mięsnym sklep Lewiatan Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby do pracy jako Sprzedawca na stoisku mięsnym w markecie Lewiatan w Kielcach. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy:

Zakres obowiązków

·         przyjmowanie towaru

·         dbałość o jakość i ekspozycję towaru

·         sprzątanie sklepu

·         zamawianie towaru

Nasze wymagania

·         rzetelność i uczciwość

·         punktualność, odpowiedzialność

·         mile widziane doświadczenie w handlu

·         chęć nauki i zaangażowanie

·         umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparci o umowę o pracę na pełny etat,

·         pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

·         elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym

·         możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

·         stałe wynagrodzenie w kwocie 3370,00 zł/netto + premia uznaniowa + dodatek stażowy

Cv prosimy przesyłać przez olx lub osobiście do sklepu w Kielcach przy ul. Paska 6. Zatrudniamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 847584672