2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca na stoisku mięsnym

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Market spożywczy w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego 46 zatrudni osobę na stanowisko: Sprzedawca na stoisku mięsnym

Zakres obowiązków :

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • dbanie o uprzejmą i sprawną obsługę klienta zgodnie z standardami sieci

  • dbanie o świeżość i jakość produktów, kontrolę terminów przydatności do spożycia.

Oferujemy :

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • miłą atmosferę pracy

  • pracę w systemie zmianowym

Oczekujemy:

  • uczciwości sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętności pracy w grupie

  • posiadania książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911264719