2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sierakowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca na stanowisko Sklepu Motoryzacyjnego

Lokalizacja

Sierakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy odpowiedzialnego, energicznego oraz kreatywnego mężczyzny ( lub kobiety) na stanowisko Sprzedawcy sklepu motoryzacyjnego .

Oferujemy stałą i stabilna pracę na cały etat oraz stałe atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkową premią za osiągi .

Zadania sprzedawcy

-Obsługa oraz profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów .

- Przyjmowanie oraz realizacje zamówień

-Utrzymywanie dobrego kontaktu z klientem

- Układanie towaru na magazynie

Oczekiwania

-Umiejętność szybkiego uczenia się

-Samodzielność ,uczciwość , samoorganizacja w pracy .

-Prawo jazdy kategoria B

-Najlepiej doświadczenie bądź zainteresowanie w branży motoryzacyjnej .

CV z zdjęciem prosimy wysyłać na e-maila ;

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 912152832