2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Błonie
Renata
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca na Stacji Paliwa – Błonie (GEODIS) koło Warszawy

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIWA – Błonie

GEODIS – silna i nowoczesna polska firma TSL, spełniająca międzynarodowe standardy rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno-transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem, oferuje pracę na stanowisku: Sprzedawcy na stacji paliw

 Jeśli stawisz swoje pierwsze kroki na rynku pracy i szukasz miejsca, gdzie możesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży.

Przyjdź do Nas!

Jesteś osobą ambitną i cechujesz się uczciwością, sumiennością oraz kreatywnością? Takiej szukamy!

Zrób pierwszy krok i prześlij do nas swoje CV!

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta przy kasie w oparciu o standardy obsługi Klienta.

  • Dbanie o czystość i zatowarowanie sklepu

  • Wystawianie faktur (gotówkowe, zbiorcze) i dokumentów sprzedaży (WZ, RW, MM)

  • Przyjmowanie dostaw towarów oraz paliw zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Dbanie o czystość na terenie stacji paliw

Nasze wymagania

  • Poszukujemy energicznych, solidnych osób do pracy na stacji paliw GEODIS w Błoniu.

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych w szczególności kasy fiskalnej

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana. Istnieje możliwość wyrobienia książeczki na koszt Pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i uczciwość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę już od pierwszego dnia

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dobrze dopasowany grafik pracy

  • Prace w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku

  • Rabaty na paliwo

  • Pakiet szkoleń stanowiskowych i ogólnofirmowych

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe oraz bonusy z ZFŚS i konkursy dla Pracowników i ich rodzin.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 736290804