2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczejkowice
Dodane 22 maja 2024

Sprzedawca na stacji paliw Żory A1 Mop Rowień MOL 816

Wynagrodzenie

4 542 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczejkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca nie musi być nudna i my o tym wiemy! Może być intrygująca, twórcza i zabawna. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wygrywamy, ponieważ działamy zespołowo.Jesteśmy zgraną drużyną świetnych Sprzedawców.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę lub umowę zlecenia

  • dodatek finansowy za pracę w święta oraz niedziele z zakazem handlu

  • premię kwartalną za brak absencji

  • nagrodę finansową za pozyskiwanie klientów flotowych

  • stałe zniżki na zakup paliwa, towarów sklepowych, gastronomii

  • dodatkowa wypłata świadczenia urlopowego

  • system premiowy

  • liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • szkolenia e-learning

  • pracę w międzynarodowej organizacji

  • możliwość rozwojów i awansów wewnętrznych

  • wjazd na stację od ulicy Kasztanowej bramą wjazdową ppoż

Jakie będą Twoje zadania ?

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy MOL

  • aktywna sprzedaż

  • przygotowanie produktów z naszej oferty gastronomicznej

  • dbanie o estetykę, porzadek i czystość na stacji

  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru

Jakie są nasze oczekiwania?

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • otwartość i komunikatywność

  • pozytywne nastawienie

  • doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut-jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy :)

Lokalizacja

Szczejkowice,

Śląskie

Śląskie, Szczejkowice
ID: 920155661