2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Będzin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca na stacji paliw MOL Będzin

Wynagrodzenie

4 340 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sprzedawca na stacji paliw MOL Polska sp. z o.o. Będzin. ul. Czeladzka 23

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • pozytywne nastawienie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie

  • chęci związania się z pracą na dłuższy okres

  • system pracy zmianowy po 8/12 godzin

PODSTAWOWE ZADANIA

• obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w MOL Polska Sp. z o.o.

• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

OFERUJEMY

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość awansu zawodowego w ramach struktury firmy

  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (premia)

  • dodatek za pracę w wolne niedziele i święta

  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych

  • opiekę Lux Med

  • benefity pracownicze

  • również pracę dla studentów i uczniów

Jesteś zainteresowana/y dostarcz CV osobiście i pozostaw je na stacji.

Adres stacji MOL (dawniej LOTOS) na którą rekrutujemy:

ul. Czeladzka 23

42-500 Będzin

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 911218368