2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS w Czerwionce-Leszczynach

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis stanowiska:

Zapraszamy do naszego zespołu! Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta, współpraca z pracownikami w zakresie aktywnej sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i ekspozycję towarów.

Poszukujemy pracownika na umowę zlecenie dyspozycyjnego w weekendy i/lub dni robocze.

Główne obowiązki:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • sprzedaż produktów i usług,

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

  • utrzymywanie czystości na terenie stacji,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,

  • osiąganie celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i motywacji do pracy,

  • punktualności, uczciwości i odpowiedzialności,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • życzliwego podejścia do Klientów i współpracowników,

  • gotowości do pracy zmianowej (w tym w nocy) oraz w weekendy,

  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie z opłaconymi składkami,

  • dodatki za pracę w niedzielę i święta,

  • dodatki za pracę w nocy,

  • premie uznaniowe.

Proszę o dołączenie CV do aplikacji.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 914395859