2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 20 czerwca 2024

Sprzedawca na stacji paliw BP - Warszawa

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy sprzedawcy na stacji paliw Bp w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej ***Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie;

  • Pracę w różnym wymiarze etatów: pełny, 3/4; 1/2; 1/4;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;

  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne;

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;

  • Podwyżkę po 3 miesiącach pracy i kolejną raz w roku;

  • Przejrzysty program premiowy (premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia )

  • bezpłatną opiekę medyczną w Medicover

  • zniżki pracownicze na produkty gastronomiczne

Zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 321238758