2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Biała Podlaska
Dodane 15 maja 2024

Sprzedawca na stacji paliw

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Petrodom Paliwa Sp. z o. o. Sp.k. zatrudni:

SPRZEDAWCĘ NA STACJI PALIW

w Białej Podlaskiej

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie

  • obsługa systemu kasowego

  • wystawianie dokumentów kasowych, magazynowych, faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

  • dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek stacji

  • aktywna sprzedaż towarów

Wymagania:

  • minimalne umiejętności techniczne

  • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta

  • mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym oraz w obsłudze Klienta

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie zmianowym

  • terminowe wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • ubezpieczenie grupowe

  Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia kandydatury jest dopisanie na CV następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych:

Klauzula wymagana:

„Udzielam zgody firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca paliw”.

Klauzula dobrowolna:

„Wyrażam zgodę firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego".

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 918261187