2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Skawina
Dodane 23 maja 2024

Sprzedawca na stację Bp w Skawinie

Wynagrodzenie

4 200 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób:

  • dbających o swój rozwój

  • otwartych na nowe wyzwania

  • pozytywnie nastawionych

  • odpowiedzialnych i uczciwych

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna i profesjonalna obsługa naszych Klientów

  • Aktywna sprzedaż produktów

  • Dbanie o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Dbanie o czystość na terenie stacji;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny;

  • Przyjmowanie dostaw

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat

  • Umowę o pracę lub umowę-zlecenie

  • System pracy zmianowy- 12h (6-18, 18-6)

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy

  • Pakiet szkoleń w systemie e-lerningu w celu podniesienia kwalifikacji i świadomości sprzedażowej

  • Premie uznaniowe, dodatki za pracę w święta i godziny nocne

  • Prace w miłym i pozytywnym zespole

Inne:

  • Nie masz doświadczenia? - wszystkiego Cię nauczymy

  • Poszukujemy ludzi poważnie traktujących swoje obowiązki.

  • Szanuj czas - swój i innych - zanim aplikujesz oceń czy jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą.

Prosimy o składanie CV przez OLX wraz z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 889217957