2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ruda Śląska
Dodane Dzisiaj o 16:04

Sprzedawca Menada Alkohole Ruda Śląska

Wynagrodzenie

4 300 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis Stanowiska:

Jesteśmy specjalistycznym sklepem  z alkoholem obecnym na rynku od 10 lat. Poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Sprzedawcy do sklepu mieszczącego się w Rudzie Śląskiej przy ul. Szpaków 21 oraz 1 Maja 73. Poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie w  sprzedaży i obsłudze bezpośredniej  klienta, niekoniecznie branży alkoholowej.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta na wysokim poziomie, doradztwo oraz pomoc w wyborze produktów z naszej oferty.

  • Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towaru.

  • Prowadzenie transakcji kasowych oraz dbałość o dokładność w obsłudze finansowej.

  • Uczestnictwo w wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleniach produktowych.

  • Zapewnienie czystości i porządku w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze bezpośredniej klienta lub w pracy w sklepie detalicznym.

  • Znajomość branży alkoholowej oraz umiejętność rozpoznawania różnych rodzajów alkoholi będzie dodatkowym atutem.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym. W NIEDZIELĘ NIE PRACUJEMY!

  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie.

  • Optymalne godziny pracy np. otwarcie sklepu od 8.30

  • Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy pozostają z nami na dłuższy czas. Średni staż pracy wynosi ponad 4 lata, co świadczy o przyjaznej atmosferze pracy i możliwościach rozwoju zawodowego, które oferujemy.

    Prosimy o zaznaczenie, którego punktu sprzedaży dotyczy Państwa oferta pracy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 910853851