2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Żoliborz
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca MEDICINE |Warszawa Arkadia| Umowa o pracę 1/2 etatu

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Uwielbiasz doradzać ludziom, jak powinni się ubierać? Doskonale odnajdujesz się w zespole? Składanie ubrań to dla Ciebie nic trudnego?

Mamy dla Ciebie propozycję.

Dołącz do Medicine - najbardziej kreatywnej marki modowej w Polsce!

Twórz ją u podstaw, zajmując się sklepem jak swoim drugim domem!

Sprzedawca MEDICINE | Warszawa Westfield Arkadia | Umowa o pracę 1/2 etatu | Benefity

Obowiązki

• Dbasz, by ubrania były zawsze dostępne dla Klientów

• Realizujesz zadania na sali sprzedaży, w przymierzalni oraz przy kasie

• Dzielisz się z Klientami wiedzą na temat produktów i kolekcji specjalnych

Wymagania

• Jesteś komunikatywny i otwarty na zmiany

• Jesteś zaangażowany i emanujesz pozytywną energią

• Lubisz pracować w zmieniających się warunkach

Oferujemy

• Umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu

• Atrakcyjny system premiowania

• Realną możliwość rozwoju od Sprzedawcy do Kierownika

• Profesjonalne szkolenia firmowe

• Grafik dopasowywany do Twoich potrzeb

• 40% rabatu na produkty Medicine

• Dostęp do platformy do nauki języków obcych

• Kartę MultiSport

• Ubezpieczenia grupowe oraz Pracowniczy Program Emerytalny PPE

• Opiekę medyczną w Lux Med na preferencyjnych warunkach

W Medicine nie liczą się wiek, płeć, doświadczenie, wyznanie czy poglądy polityczne.

Dla nas ważna jest pasja. Wierzymy w Ciebie i czekamy na Twoje zgłoszenie.

Widzimy Cię u nas!

Odezwiemy się do wybranych osób. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 911272227