2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 03 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA MECHANIK Obsługa Sklepu i Serwisu Rowerowego we Wrocławiu!

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli masz pasję do rowerów oraz umiejętności zarówno w obsłudze klienta, jak i w serwisie rowerowym, ta praca jest dla Ciebie!

Przyłącz się do nas i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku związanym z rowerami!

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych marek rowerowych, takich jak Scott, Bergamont, Unibike, z siedzibą we Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, poszukujemy osób o doskonałych umiejętnościach na stanowiska Mechanika i Sprzedawcy, które wesprą nasze Salon Rowerowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w branży rowerowej.

  • Umiejętność obsługi narzędzi rowerowych oraz wykonywania napraw i serwisu.

  • Znajomość marek rowerowych, zwłaszcza Scott, Bergamont, Unibike, mile widziana.

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

  • Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne.

  • Skoncentrowanie na potrzebach klienta i dążenie do zapewnienia mu satysfakcji.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w Salonie Rowerowym.

  • Doradztwo i sprzedaż rowerów oraz akcesoriów.

  • Diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw.

  • Zapewnienie klientowi wysokiej jakości obsługi.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu, oraz premie uzależnione od obrotów sklepu i serwisu.

  • Stabilną, stacjonarną pracę w stałych godzinach, w pełnym wymiarze etatu w sklepie rowerowym klasy premium w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia.

  • W pełni wyposażone i przygotowane stanowisko pracy w serwisie, dostosowane m.in. do obsługi nowoczesnych rowerów górskich każdej klasy, rowerów szosowych i rowerów elektrycznych.

  • Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń, specjalistycznych dla naszej firmy

Do CV proszę dołączyć poniższy zapis:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w: Bike-SkiCenter s.c. z siedzibą we Wrocławiu przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909185200