2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca MANGO Magnolia Park

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Szukamy w pełni umotywowanego i otwartego pracownika o dużej komunikatywności. Powinna to być osoba aktywna, zaangażowana, prezentująca z przekonaniem naszą markę. Osoba, która poprzez dobra pracę w zakresie obsługi klienta przyczyni się do zrealizowania celów sklepu.

Twój zakres obowiązków:

- powitanie naszych Klientów i uprzejme zaproponowanie pomocy

- posiadanie doskonałej znajomości produktów, umożliwiającej optymalne doradztwo

- w przypadku jednoczesnej obsługi kilku Klientów, zapewnienie każdemu z nich fachowej porady

- znajomość celów handlowych, jako podstawa w osiągnięciu założonych celów filii przy udziale zarówno pojedynczego pracownika jak i całego zespołu - zapewnienie priorytetu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań

- szybkie rozpoznanie i odpowiednia reakcja na potrzeby Klienta mające na celu maksymalizację obrotów handlowych

- utrzymanie optymalnego i atrakcyjnego wizerunku placówki

To oferujemy:

- natychmiastowe zatrudnienie

- pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole - rozwój zawodowy i personalny

- szkolenia dla nowych pracowników

- możliwość awansu w bardzo dynamicznej, międzynarodowej firmie

- zniżki na zakupy w Mango

- opiekę medyczna

- wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży MANGO

Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżowej, reprezentowaną w ponad 105 krajach na całym świecie. Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni , kreatywni i w ciągłym rozwoju. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz się rozwijać - to na pewno jesteś osobą, której poszukujemy.!

Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnąć nasz cel: być obecnym na wszystkich rynkach świata !

Zainteresowana/ Zainteresowany ? Prześlij swoje CV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 891091823