2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żerków
Dodane 22 maja 2024

Sprzedawca/Magazynier na sklepie

Lokalizacja

Żerków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzedawca techniczny do Nowo otwieranego sklepu z hydrauliką siłową

Twój zakres obowiązków

·         Obsługa klienta bezpośredniego

·         Dbałość o magazyn produktów (zamówienia)

·         Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i dostawcami

·         Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

·         Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

·         Umiejętności negocjowania

·         Zaangażowania w powierzone obowiązki, docelowo samodzielności

·         Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

·         Znajomości MS Word i Excel

·         Rzetelności, dokładność

·         Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Co oferujemy:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Umowa o pracę na pełen etat

·         System pracy: dwie zmiany zazębiające

·         Ubezpieczenia grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, lub o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem OLX.

praca w Żerkowie

Lokalizacja

Żerków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żerków
ID: 920029698