2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lębork
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca - Magazynier (Lębork)

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ElektRa Sp. z o.o. Sp. K. jest jedną z najstarszych firm dystrybucyjnych branży elektrotechnicznej, której korzenie sięgają roku 1945. Jako przedstawiciel wszystkich znaczących marek krajowych i zagranicznych, jesteśmy obecni w kilkunastu miastach w Polsce, mając w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów, a kilkaset tysięcy w stałej ofercie. Chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się potrzebny i znajdował pasję w tym co robi.

Dział Sprzedaży i Dział Logistyki w firmie handlowej pełni kluczową rolę. Najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klienta, zapewnienie ciągłości sprzedaży i terminowości realizacji zamówień. Możliwe jest to dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz fachowemu doradztwu. Chcąc wyprzedzać konkurencję potrzebujemy utalentowanych, inteligentnych i zaangażowanych ludzi.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Magazynier

Miejsce pracy: Lębork

Zadania

  • Profesjonalna i rzetelna obsługa klientów w hurtowni, również w zakresie ofertowania i zamówień,

  • Doradztwo techniczne,

  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,

  • Dbanie o stanowisko pracy, przestrzeń magazynową i rozmieszczenie towaru,

  • Dostarczanie towaru do klientów.

Wymagany Profil

  • Wiedza techniczna wraz z znajomością asortymentu elektrotechnicznego,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana obsługa programu klasy ERP,

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka motywacja do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uczciwość, ambicja, działanie pod presją czasu.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w organizacji o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Stabilne zatrudnienie.

Podejmujemy decyzje o zatrudnieniu w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności. Zatem jeśli poradzisz sobie w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, czekamy na Ciebie. Wyślij nam swoje CV.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektra Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak i podanych w toku rekrutacji danych osobowych na cele niniejszej rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres dwóch lat od daty ich przekazania.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 913867028