2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca, magazynier, hurtownia ogrodnicza. Rzeplin 4 km od W-wia

Wynagrodzenie

5 400 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

TRAWNIKI Sp. z o.o. zatrudni pracowników: Rzeplin, ul.Wrocławska 7

Magazynier/Sprzedawca „Zielona Branża”

Sprzedaż: automatycznych systemów nawadniających, nawozów, trawy w rolkach.

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu i klientów

  • sprzedaż asortymentu ogrodniczego

  • dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę firmy

  • przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towarów

Czego oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole

  • nawiązywania życzliwych kontaktów z klientami

  • nauki systemu sprzedaży

  • czynnego prawa jazdy np. kat. B

  • poczucia estetyki, staranności, rzetelności

Zapewniamy:

  • pracę w komfortowych warunkach

  • szkolenia wprowadzające do pracy w naszej firmie

  • elastyczny czas pracy

  • kontakt z ciekawymi klientami

  • odzież firmową

  • narzędzia i urządzenia do pracy

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy

Możesz spróbować swoich sił i rozpocząć kilku dniowy płatny okres próbny!

Więcej informacji na temat zatrudnienia przekażemy na spotkaniu kwalifikacyjnym.

Praca w godzinach: 7-17 naprzemiennie.

Miejsce pracy: Rzeplin, ul.Wrocławska 7

4 km od granicy Wrocławia, kierunek Żórawina

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918121185