2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Twardogóra
Dodane 18 kwietnia 2024

sprzedawca/magazynier

Lokalizacja

Twardogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawca/magazynier techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej

Opis stanowiska:

-bieżąca obsługa klientów,

-wprowadzanie faktur do systemu magazynowego,

-sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją,

-przygotowanie produktów do wysyłki zgodnie z dyspozycją sprzedaży,

-obsługa programu sprzedażowego i kasy fiskalnej,

-odpowiedzialność za powierzone mienie,

-dbałość o porządek,

-zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową - kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

- min. wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność obsługi komputera

- umiejętność współpracy w zespole

- umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

-sumienność, uczciwość, samodzielność i aktywność w działaniu,

-umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Firma oferuje:

-umowa o pracę

-stabilną pracę

-możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

-praca w oddziale w Twardogórze

Klauzula dla kandydata:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych dla celów obsługi procesu rekrutacji jest Żelimet Group Sp. z o.o. z siedzibą ul. Rzemieślnicza 3, 56-416 Twardogóra. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Żelimet Group Sp. z o.o. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt pod adresem mailowym wskazanym na stronie internetowej.

Lokalizacja

Twardogóra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Twardogóra
ID: 721395080