2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca Lotnisko Chopina 4500- 6000 brutto

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca.

Miejsce pracy: Delikatesy Premium Food Gate Lotnisko Chopina

Twój zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta w sklepie wolnocłowym

- przyjmowanie od klientów płatności za zakupiony towar

- uzupełnianie na bieżąco towaru na półce oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu

- podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez poszerzanie wiedzy z zakresu sprzedawanych towarów oraz standardów obsługi klienta

Nasze wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem

- entuzjazm i zaangażowanie, chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy

- umiejętność pracy w zespole

- niekaralność To oferujemy: - dojazd do pracy na wczesne godziny pracy TAXI - 30% zniżki na produkty w sklepach wolnocłowych ( m.in.na perfumy, kosmetyki, słodycze, odzież) - na co dzień oferujemy pracę z luksusowymi markami w międzynarodowym środowisku, - szkolenia. Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909465955