2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Maciej
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca LEMONIADY na rowerze gastronomicznym/od zaraz!

Wynagrodzenie

28 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

SZUKASZ PRACY?

Przeczytaj do końca. Może mamy coś dla Ciebie ?

STANOWISKO:

Sprzedawca LEMONIADY na rowerze gastronomicznym.

 OPIS:

Sprzedaż lemoniady na rowerze gastronomicznym. Praca jest na nogach. Do zadań pracownika należy sprzedaż i przygotowanie lemoniady, jak również dbanie o czystość i higienę pracy.

Pracownik jest odpowiedzialny, za czystość stanowiska pracy i jakość przygotowanego produktu.

Na system premiowy ma wpływ ilości sprzedanych lemoniad.

SPRAWDŹ czy…?

  • Masz pozytywną energię i UŚMIECH

  • jesteś otwarty/a,

  • jesteś uczciwy/a

  • jesteś zaangażowany/a

  • jesteś punktualny/a

  • masz/nie masz doświadczenie, ale chcesz się NAUCZYĆ…

Jeśli odpowiedź brzmi: TAK to ZADZWOŃ, NAPISZ do NAS :)

OFERUJEMY:

  • szkolenie produktowe

  • szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i terminala

  • elastyczny czas pracy. Ty ustalasz, kiedy pracujesz (im większa dyspozycyjność tym większa szansa na wyższe wynagrodzenie)

  • umowę zlecenie

  • motywujący system premiowy

  • pracę w młodym zespole

ZADANIA:

  • przygotowywanie i sprzedawanie LEMONIADY

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • dbanie o czystość, porządek i wizerunek miejsca pracy

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność i punktualność

  • książeczka sanepidowska, nie posiadasz - pomożemy wyrobić

  • zaangażowanie w pracę i wyniki

  • dbanie o higienę, bezpieczeństwo, porządek na stanowisku pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i kultura osobista.

Aby mieć pewność, że przeczytałeś/aś całe ogłoszenie i chcesz pracować z nami w aplikacji w wiadomości dodaj TEKST:

„NIe myli się tylko ten, co nic nie robi”

Sprawdź czym się zajmujemy i jak wygląda praca na rowerze.

FB: Bikeat

Zapraszamy :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 839119127