2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca Lee Wrangler - PORT ŁÓDŹ

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku: SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: LEE WRANGLER - PORT ŁÓDŹ

Praca na: 3/4 etatu (około 110 - 140 h/mc)

mile widziani studenci (zaoczni raz dzienni)

elastyczne godziny, dopasowany do planu zajęć grafik.

Zadania:

Jako Sprzedawca odpowiedzialny/a będziesz za aktywną sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę, obsługę Klienta w zgodzie ze standardami firmy, dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania:

*komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

*łatwość w nawiązywaniu kontaktów

*wykształcenie min. średnie

*mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

*atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

*pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole

*elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

*możliwość doskonalenia umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia.

Cv prosimy wysyłać przez platformę OLX lub przez whatsapp 88*******55

koniecznie z dopiskiem dot. lokalizacji, np. Port Łódź

Informacje również pod tym numerem telefonu.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 654320988