2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Orzech
Dodane 23 maja 2024

SPRZEDAWCA/Konsultant/Doradca sprzedażowy Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Orzech

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku handlowca występuję w roli sprzedawcy, w krótkich procesach sprzedażowych. Standardowa praca polega na obsłudze połączeń przychodzących oraz wiadomości email od klientów w ramach otrzymanego portfela. Komunikacja opiera się zazwyczaj na zapytaniach o produkt i jego cenę. W zakres zadań na tym stanowisku wchodzi również bezpośrednia obsługa klienta, w siedzibie firmy.S przedawca jest ekspertem, który fachowo bada potrzeby i doradza klientowi przy wyborze optymalnego rozwiązania. Następnie tworzy ofertę i uruchamia szansę sprzedażową . Obsługa klienta na każdym etapie procesu wraz z fakturowaniem. W okresie od grudnia do lutego, gdzie liczba zapytań od klientów jest obniżona, wówczas handlowiec podejmuje działania prospectingowe i pozyskuje nowych klientów. Dodatkowo pracuje na aktualnej bazie klientów i wykonuje aktywności dosprzedażowe.

Usługa/produkt: sprzedaż kostki brukowej, galanterii betonowej, ogrodzeń, chemii budowalnej, projektów, płyt gresowych itp.

Klienci: obsługa klienta indywidualnego, dystrybutorów oraz firm brukarskich. Współpraca z partnerami handlowymi

Nasze wymagania :

- mile widziane doświadczenie zawodowe;

- zaangażowanie ;

- rozwinięte kompetencje w budowaniu relacji i nawiązywania kontaktów,

- doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w sprzedaży na krótkich procesach, doświadczenie w sprzedaży doradczej;

- dyspozycyjność;

Dodatkowe uprawnienia: obsługa komputera w tym pakiet office, obsługa kasy fiskalnej

Odbyte kursy i szkolenia: mile widziane szkolenia z obszaru sprzedaży i obsługi klienta

To oferujemy

Tryb pracy: stanowisko obsługi Klienta w stacjonarnym punkcie sprzedaży z ogrodem wystawowym .

Dlaczego warto tu pracować - Miła, rodzinna atmosfera w firmie, ciągły kontakt z klientem i możliwość rozwoju.

Dni i godziny pracy: 9:00 - 17:00 (pon.-pt.), sobota (9:00-13:00).

O nas

Istniejemy od 2012 roku. Nasz firma zajmuje się sprzedaż kostki brukowej, galanterii betonowej, chemii budowlanej ,płyt gresowych itp. na terenie woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Obsługujemy wiele profesjonalnych firm z branży brukarskiej oraz swiadczymy usługi doradczo/sprzedażowe dla wielu klientów indywidualnych. Firma posiada trzy punkty sprzedaży stacjonarnej z ogrodami wystawowymi (Orzech, Żory, Alwernia ) oraz magazyn przeładunkowy (Radzionków). Posiadamy własny transport samochodami samowyładowczymi oraz transport kruszyw.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefoniczne.

Klauzula RODO

Lokalizacja

Orzech,

Śląskie

Śląskie, Orzech
ID: 920385202