2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Apart
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca/Konsultant

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce,

posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Aktualnie poszukujemy ambitnych

i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów oraz ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w handlu - biżuteria/zegarki

  • uczciwość zawodowa

  • umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • pełna dyspozycyjność (zakończona edukacja)

  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe - motywacyjny system wynagrodzeń

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty sportowe na preferencyjnych warunkach

  • preferencyjne pożyczki

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912115053